ORDINACE MODERNÍ KOSMETOLOGIE MB

ORDINACE MB
4D OFFICE CENTER
(vchod přízemí Moldavská)
Kodaňská 1441/46
Praha 10 - vršovice

Mapa

GPS:
50.0695061N, 14.4632869EORDINACE

KOSMETIKAV ordinaci moderní kosmetologie pracují zkušení odborníci a zdravotníci s minimální praxí v oboru 10 let a více.
ORDINACE MODERNÍ KOSMETOLOGIE MB

KOSMETIKAPracujeme dle objednávek:
pondělí – čtvrtek od 9.00 do 20.00 hodin.

KOSMETIKAObjednat se můžete u koordinátorky pro plynulý chod ordinace na telefonním čísle: +420 608 811 891

KOSMETIKAPokud se stane, že se nedovoláte, zašlete na telefonní číslo 777 500 820 sms s telefonním číslem a jménem, obratem Vás budeme kontaktovat.

KOSMETIKAObjednání a konzultace přes email: mezoterapie@email.cz, odpovídáme do druhého pracovního dne.

KOSMETIKACeny jednotlivých produktů naleznete v sekci ošetření.

ORDINACE MODERNÍ KOSMETOLOGIE MB

Každý den Vás ošetří odborník podle procedury, kterou podstupujete.

KOSMETIKAZkušený kosmetolog s praxí delší než 10 let
KOSMETIKAZdravotník
KOSMETIKALékař

Každý teraupet je vyškolen na aplikaci molekulárních bioceutik Natinuel a je absolventem Beauty Academy pro atestaci práce cyklosystémem Natinuel, Natinuel medical devices, Tricoceutická péče, diagnostika a poradenství. www.rekvalifikacekosmetika.cz.
KOSMETIKA

ŠÁRKA


Po studiu oboru kosmetika jsem absolvovala praxi u zavedených firem na trhu s výrobou v Německu, Francii, Španělsku a Itálii.

Posledních 5 let před nástupem do ordinace MB jsem vykonávala praktické úkony i jako školitelka odborných postupů lepších značek.

Práce kosmetologa je mojí životní cestou. Proměny žen i po malém zásahu, jako je pravidelná úprava a tvarování obočí. Miluji ten pocit, když mé klientky odcházejí s úměvem a plné energie. Vidím na nich, jak zapomněly na všechny ty povinnosti a starosti kolem sebe. Myslím si, že každá žena se může cítit krásná a spokojená a je úplně jedno jestli je Vám 20 nebo 80. Chci, abyste se u mě cítily jako doma - uvolněně a relaxačně. Během návštěvy v ordinaci MB na Vás vždy čeká prostor pro Vaši chvilku, ať už expres půlhodinové nabuzení, relaxace s liftingovým ošetřením a masáží, nebo specifická péče právě pro Vaší pleť. Molekulární biceutika NATINUEL a především servis značky je pro mne neuvěřitelným denním přínosem. Získala jsem jinou optiku na problémy s pletí a řeším problémy, u kterých jsem byla předtím materiály limitována. Neustále na sobě pracuji a smysluplně se vzdělávám u školitelů z centrály, kde se cítím ve společnosti lidí, které spojuje radost z práce, která je posláním a dává smysl. Anti-aging se pro mne stal reálnou záležitostí, která se dá řešit. Bezpečnost aplikace a maximální komfort pro klientky je samozřejmým standartem.

Těším se na naše seznámeníORDINACE MB -   Kodaňská 46, Praha - Vršovice   /   gsm: +420 608 811 891   /   e-mail: mezoterapie@email.cz   /   internet: www.ordinace-m-b.cz

PARTNEŘI: www.natinuel.cz   /   www.natinuel-bioceutika.eu   /   www.natinuel-estetika.cz   /   www.rekvalifikacekosmetika.cz   /   www.proko.info   /   www.natinuel-il.cz
Facebook - Natinuel Česka Republika
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign